ACCESS


GENİŞ BİR GÜVENLİK VE GEÇİŞ KONTROL ÜRÜN YELPAZESİNE SAHİBİZ

Sunduğumuz geçiş kontrol sistemleri ile modern binalarda giriş ve çıkışların denetimli ,izlenebilir olarak yapılması,kilit altında tutulması gereken yerler için anahtar kullanımının azaltılması ,CCTV (kapalı devre televizyon) ve diğer güvenlik sistemleri de entegre edilerek bina güvenlik yönetiminin en üst düzeyde sağlanmasını amaçlamaktayız. Bu doğrultuda, kurulumunu yaptığımız geçiş kontrol sistemlerinde personel ve ziyaretçi veritabanlarının tutulmasını ve güvenlik senaryolarının uygulanmasını sağlayan çeşitli güvenlik yönetim yazılımları kullanmaktayız. Sunduğumuz hizmetler arasında kartlı ve şifreli terminaller ,parmak izi ve yüz tanıma terminalleri ile personel devam kontrol sistemlerini sayabiliriz.

Geçiş Kontrol Sistemleri

Kartli_Gecis_Sistemi_1

Kartlı geçiş ve PDKS sistemleri

Turnike ve Bariyer Sistemleri

turnike-kartli-gecis

Tripod turkine ve bariyerler

Plaka Tanıma Sistemleri

plaka-tanima-sistemi1

OGS ve plaka tanıma sistemleri

TURNİKE VE BARİYER

 

Yoğun geçişlerin olduğu plazalar, siteler ve ücretli geçiş gişelerinde uyguladığımız turnike uygulamaları arasında tripod turknikeler,optik turknikeler, swing gate ve küpeşteler yer almata ; stadyum gibi kalabalık grupları karşılamak ve güvenliği sağlamak için iste tam boy turnike çözümlerimiz öne çıkmaktadır.

Ayrıca otopark ve gişe geçişleri için otomatik kollu bariyerler ve hidrolik (mantar) bariyerler sıklıkla sunduğumuz bariyer çözümlerimiz arasında yer almaktadır .

 

Otomatik geçiş sistemi sayesinde araçlar,non-stop mantığıyla seri ve güvenli bir şekilde geçişlerini gerçekleştirmektedir.

PLAKA TANIMA VE OGS

Sunduğumuz Akıllı Video İçerik Analizi uygulamalarının bir değişik şekli de araç plakalarının kameralar ve yardımcı yazılımlar ile tanımlanarak uygulamanın ihtiyacına göre bir otopark bariyerinin açılması, gişe geçişlnin sağlanması veya bu geçişlerin sadece bilgi olarak raporlanmasıdır. Diğer sistemlerle entegre olarak çalışan plaka tanıma ve OGS sistemleri hem kamu güvenliği hemde özel bina güvenliği maksatlı olarak çok yaygın şekilde kullanılmaktadır.