CCTV KAMERA

ZENGİN CCTV VE IP KAMERA ÇÖZÜMLERİ SUNUYORUZ.

Sunduğumuz CCTV ve IP kameralar ile bunlara bağlı kayıt /kontrol donanımları çeşitli maksatlarla izlenmek  istenilen mahallerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Video sistemlerimizin en önemli amacı ; gelişen olayların izlenerek veya alarm sistemleri vasıtasıyla anında tespit edilerek müdahale edilmesinin yanı sıra yapılan kayıtların izlenerek daha sonradan olaylardan haberdar olunmasını ve delil elde edilmesini sağlamaktır.

Komple anahtar teslim çözümler sağlamak amacıyla ürünlerimiz arasında hem analog hem de IP video gözetim sistemleri için her türden kameralar, kontrol yazılım ve donanımları ile her türlü yardımcı ürünleri de bulunduruyoruz.

ir_attachment_61

CCTV Sistemleri

Kapalı devre izleme sistemleri

Security

Sistem Odası

Sistem Odası otomasyonu

cctv

IP Kamera Sistemleri

İnternet bağlantılı sistemler

CCTV VE IP KAMERALAR

Yaygın olarak bilinen adıyla Kapalı devre Televizyon (CCTV) sistemlerine bilgisayar ve network teknolojisinin devreye girmesiyle birlikte özel kablo ve kontrol donanımları kullanılması gereği ortadan kalkmış ve açık bir platform haline dönüşmüştür. Video sistemlerinin diğer güvenlik, geçiş kontrol sistemleri ve bine kontrol sistemleriyle entegrasyonu kolaylaşmış , hatta talep edilir hale gelmiştir.

Günümüzde bilgisayar ve İnternet teknolojilerinin gelişmesine paralel olarak IP kameralara olan talep de artmıştır. Sunduğumuz analog ve IP kamera sistemleri ile her ölçekteki iş yeri, site , plaza, banka, hastane , okul ,mağaza ve alışveriş merkezi gibi yapılara yönelik kapsamlı güvenlik çözümleri sunmaktayız.

cctv-kamera

AKILLI VİDEO İÇERİK ANALİZ SİSTEMİ

Yüzlerce kameranın görüntüsünü durmaksızın izlemek ve olası tehditleri ve anormal durumları tespit etmekte güvenlik görevlilerinin en büyük yardımcısı haline gelen video içerik analizi yazılımları kamera veya enkoder gibi uç elemanların yanında merkezi bilgisayarlar üzerinde de çalışabilmektedir.

Onlarca ,yüzlerce kamerası olan işletmeler bunların bir kısmını video analiz yapabilir hale getirerek sistem performansını anlamlı bir şekilde artırabilirler .Hem yeni kurulan hem de mevcut sistemler için Video analiz yazılımlarının faydalarından yararlanmak mümkündür. Bu sayede çevre güvenliğine yönelik ihlaller , bırakılan veya unutulan objeler,ters yöne giden araçlar,kişiler ve objeler otomatik olarak tespit edilebilir.

  • Renkli Kameralar
  • Day-Night Kameralar
  • Lensler
  • Monitörler
  • Dijital Kayıt Cihazları
  • Kablo ve Montaj Ekipmanları