İNTERKOM


GÖRÜNTÜLÜ KAPI TELEFONU

Günümüzde konut güvenliği açısından bir gereklilik haline gelen görüntülü kapı telefonları sesli ve görüntülü görüşmeyi bir arada sunmaktadır. Sunduğumuz görüntülü interkom sistemleri ;apartman çevresi veya site içerisindeki önemli noktalara yerleştirdiğimiz kameralar ile entegre edilerek çevre güvenliğinizi,otoparktaki aracınızı veya parkta oynayan çocuğunuzu dilediğiniz an kontrol edebilmenize olanak tanımakla beraber ayrıca bina içerisindeki diğer daireler ile sesli görüşme yapılabilmesine de imkan sağlamaktadır.

 

Görüntülü interkom sistemlerimiz ile villa apartman ,site ,plaza ve iş yerline yönelik son teknoloji tam dijital ,kızılötesi ve özgün çözümler sunmaktayız.

internetkom-kapi-telefonu-1

SESLENDİRME

BİNA İÇİ SESLENDİRME

Günümüzde alışveriş merkezleri, iş merkezleri, mağazalar, hava alanları ,hastaneler, okullar ve kamusal kuruluşlar başta olmak üzere ortak kullanım alanının bulunduğu yerlerde gerek bina içi gerek bina dışı seslendirmeye sıklıkla ihtiyac duyulmaktadır.Bu ihtiyaç bazen anons bazen müzik olarak kendini gösterebilmektedir. Müzik yayınında amaç insanların bulunduğu hacimlerde hoş bir ambians sağlamak iken ,acil anonsta amaç insanların güvenli bir şekilde ortamdan tahli edilmesi ve yönlendirilmesidir.

Seslendirme için kullandığımız ekipmanları seçerken sektöründe öncü markaların dayanıklı ve kullanışlı ürünlerini seçmeye büyük özen gösteriyoruz. Bu doğrultuda her türlü mekana çzel acil anons ve seslendirme çözümleri sunmaktayız.

201220158ApShG