YANGIN ALARM


SİSTEMLERİMİZİN TEK BİR AMACI VAR: SİZİN İÇİN DEĞERLİ OLANI KORUMAK.

Kamusal ve ortak kullanım alanlarının yanı sıra her ölçekteki iş yeri ve konut güvenlik ihtiyacını karşılamak üzere yangın alarm sistemleri kurmaktayız. Lokasyon farklılıkları ve ihtiyaca göre yangın ihbar panelleri, duman detektörleri,telefon arama ünitesi,dahili ve harici sirenleri sisteme dahil etmekteyiz.Yangın ihbar sistemlerimiz alarm anında sesli ve ışıklı siren uyarasının yanı sıra telefon ile şahıslara ve izleme merkezlerine de ihbarda bulunabilmektedir.

Fire alarm on the wall of shopping center.

YANGIN İHBAR SİSTEMİ

Konut ve işlerinin yangına karşı erken uyarı sistemleri ile donatılması hem sizlerin hem de gayri menkul varlıklarınızın korunması için atılacak ilk adımdır.

Bu doğrultuda; her türlü kontrol ve ayarlamaları yapabileceğiniz yangın ihbar panelleri , hassas duman tespiti yapabilen yangın duman dedektörleri,acil durumda bina içindeki kişilerin tahliyesi için ikazda bulunabilen yangın ihbar butonları ve elektronik yangın ihbar sirenleri ile sizler için tam kapsamlı bir yangın ihbar sistemi kurmaktayız. Kurulum aşamasında her türlü kalite belgesine sahip,dayanlıklı ,kaliteli ve güvenilir cihazları kullanmaya önemle dikkat ediyoruz. Kurulum süresince deneyimli mühendislerimiz tarafından yapılan kontrollerin ardından uygulamanın ilk çalıştırılması yine mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilmekte ve ardından sistem devreye alınarak teslim edilmektedir.

Yangın ihbar sistemlerimi talep doğrultusunda hırsız alarm sistemlerine sorunsuz ve kolay bir şekilde entegre edilebilmektedir.

İzleme merkezleri ile bğlantı kurabilen yangın ihbar sistemlerimiz;aynı zamanda hırsız alarm sistemlerine kolayca entegre edilebilmektedir.